Nieuw
Magazijn 6.240 m² en buitenterrein 1.822m² op de site Desteldonk in de haven van Gent
Overzicht
- 6240 m² bewoonbaar
- 8062 m² grond
Beschrijving
Magazijn Loods 7 : 6.240m² en buitenterrein 1.822m² op de site Desteldonk in de haven van Gent en gelegen aan de E34 (Zeebrugge /Knokke – Antwerpen) en de E17 (Gent / Kortrijk- Antwerpen)
ALGEMEEN
Magazijn 6.240 m² en buitenterrein 1.822m² op de site Van Moer Gent 1, Desteldonk in de haven van Gent (Haven 3635V) en gelegen aan de E34 (Zeebrugge /Knokke – Antwerpen) en de E17 (Gent / Kortrijk- Antwerpen)
Loods 7 :
* 4 laadkades
* 1 poort
* Buitenterrein 1822 m2
* Opslag in stellingen: 430 plaatsen Euro-equivalent
* 24/7 camerabewaking
* Inpandig onthaal
* Kantoor
* Buitenparking voor laden en lossen van vrachtwagens aan de zijkant
FINANCIEEL
Huurprijzen excl BTW en nutsvoorzieningen :
3,20 €/m² magazijn/mnd hetzij 38,40 €/m² magazijn/jr;
m.a.w. HP verlaagd van 28.875 €/mnd (+kantoren) naar 19.968 €/mnd (+ klein kantoor)
De oppervlakte gelegen vooraan de loods 7 is niet betalend (behalve de belasting over deze zone),
Maandelijkse huurprijs : €25.875
Loods 7 :
* 4 laadkades
* 1 poort
* Buitenterrein 1822 m2
* Opslag in stellingen: 430 plaatsen Euro-equivalent
* 24/7 camerabewaking
* Inpandig onthaal
* Kantoor
FINANCIEEL
Huurprijzen excl BTW en nutsvoorzieningen :
3,20 €/m² magazijn/mnd hetzij 38,40 €/m² magazijn/jr;
Maandelijkse huurprijs : €25.875

Gebouw
| Bewoonbaar (m²) | 6240 |
|---|---|
| Badkamers | 0 |
| Slaapkamers | 0 |
| Parkeerplaatsen | 0 |
Faciliteiten
| Type vloer |
|---|
Perceel
| Overstromingsgevoelig | Geen |
|---|---|
| P-score | A |
| G-score | A |
| Totale oppervlakte (m²) | 8062 |
| Tuin oppervlakte (m²) | 0 |
Vergunning
| Vergunning | Geen beschikbaar |
|---|---|
| Verkavelingsvergunning | Geen beschikbaar |
Uitrusting
| Parking | Nee |
|---|---|
| Garage | Nee |
| Tuin | Nee |
| Terras | Nee |
Een pand van
OREON PROPERTIES
Oreon Properties
Vastgoedmakelaar Oreon Properties is uw expert op het vlak van (ver)huur of (ver)koop van kantoren, logistiek of industrieel vastgoed, investeren in vastgoed en vastgoedbeheer. Investeerders en ondernemingen die op zoek zijn naar kantoren, logistiek of industrieel vastgoed kunnen bij Oreon Properties aankloppen voor professioneel advies op maat en begeleiding bij al hun investeringen en vastgoedtransacties.
Leer meer over vastgoed
04 January 2026
Zoek je een kantoor, een magazijn of… iets ertussenin? Bedrijfsvastgoed uitgelegd
05 November 2024
Bedrijfsvastgoed in transitie: ontdek de toekomst van werkplekken
16 October 2024
Opbrengsteigendom: een slim pad naar passief inkomen en vermogensgroei